Mosella

Sumci z Moselly

Výprava je určená pro 2 - 4 lovce. Řeka Mosella protéká severní částí Francie a je nejbližší z lokalit, kterou vám nabízíme. Z Prahy je to sem pouhých 700 km po dálnici. V univerzitním městě Pont a Mousson začíná naše dobrodružství. Na vodu spustíme naší loď, určenou k aktivnímu rybolovu a vybavenou vším potřebným k úspěšnému lovu (motor Evinrude E-tec 60 Hp, příďový elektromotor Motorguide pinpoint xi 5 s gps, či sonar Lowrance HDS live 16 se sondou Livesight), ze které najdeme společně vhodné místo i k nočnímu rybolovu ze břehu. Na tomto úseku řeky máme pro vás připravených několik atraktivních míst, kde se loví velcí sumci, ale i nádherní kapři.Co dělá Mosellu velice zajímavou, je značný výskyt dravců na této vodě. Pokud nás omrzí sumci, můžeme se vydat za candáty a štikami. Expedice trvá 7 dní, během nichž si budete moci nejen plnit svá rybářská přání a sny, ale v případě zájmu si vyjít i za kulturou a prohlédnout si města Nancy, Pont-a-Mousson a Méty.

Možnost pobytu bez průvodce

Pokud budete mít zájem rybařit sami, tj. bez doprovodu průvodce, je to možné. Společně najdeme, vzhledem k nočním zónám, vhodné místo k rybaření i kempování. Průvodce zajistí zázemí, včetně případného vyvezení prutů atd. Poté se vzdálí a čeká na vaše zavolání, v případě, že budete mít kontrolu rybářské stráže či jakýkoliv jiný požadavek.

 

Rybolov na Moselle

Rybařit na Moselle můžete po celém jejím toku, ale jen v některých úsecích je povolen noční rybolov. My tyto úseky samozřejmě dobře známe a tak vás na ně zavedeme. Kapři se zde běžně loví na boilie a sumci taktéž. Rybolov na živou rybu je povolen pouze po dobu denního lovu a to i v nočních zónách.
 

Povolenky

Rybářská licence na této lokalitě stojí od 30 do 72 EUR podle toho, jestli budete chytat pouze na jednom ze tří jmenovaných úseků nebo na všech třech dohromady. Samozřejmostí je i to, že vám licenci vyřídíme.

Cena na osobu: 14 900,-

Cena obsahuje:
  • pronájem lodi, kompletně vybavené k aktivnímu rybolovu (motor Evinrude 60 HP E-tec, příďový motor Motorguide xi5 pinpoint gps, sonar Lowrance HDS live 16 se sondou Livesight (ultrazvukové zobrazení ryb)
  • služby průvodce po dobu expedice
  • zaškolení, vysvětlení pravidel lovu, asistence při kontrolách rybářské stráže a policie, veškerý potřebný servis
  • kompletní sumcové vybavení pro lov ze břehu i z lodi od firmy ZECK
Cena neobsahuje:
  • povolenku
  • nástražní ryby
  • benzín do lodi
  • dopravu, jídlo, pití, příp. ubytování
Facebook
TWITTER
Google+
http://www.francefishingadventure.cz/mosela/">
LinkedIn
Pinterest
Sdílet emailem